Met onze fietstrommels, genaamd Fietshangars, zorgen wij voor comfortabele fietsparkeerplekken waar je fiets altijd droog en veilig staat. Daarnaast neemt één trommel, bedoelt voor 4-5 fietsen, één autoparkeerplek in. Zo proberen we met de Fietshangar fietsen te stimuleren.
Sinds het begin van de Fietshangar is de Gemeente Rotterdam een grote afnemer van Fietshangar. De Gemeente verhuurt plekken aan particulieren om daar hun fiets te stallen. De Fietshangar vertegenwoordigt het overgrote deel van de inmiddels meer dan 1000 fietstrommels in Rotterdam!
Wij zijn blij om aan te kondigen dat we de komende jaren weer honderden Fietshangars mogen gaan leveren! Hiermee blijft de Fietshangar nu en in de toekomst dé fietsparkeeroplossing voor Rotterdam en haar fietsende bewoners.
Deel op social media!
Actueel:
Maak kennis met Ed Spiller
Van de Outback naar Amsterdam: Ed Spiller zet zich in voor de internationale groei [...]
Universiteit Bergen (Noorwegen): Unieke jubileum tentoonstelling
Unieke jubileum tentoonstelling Universiteit Bergen (Noorwegen): werk in uitvoering Precies 200 jaar geleden, in [...]
Det Grønne Museum Denemarken: Permanente tentoonstelling met spel en beleving
Permanente tentoonstelling met spel en beleving Det Grønne Museum Denemarken: werk in uitvoering Op [...]