Heijmerink Wagemakers is tijdens deze moeilijke periode gewoon bereikbaar. Er is altijd iemand op kantoor aanwezig voor de leveringen en in de werkplaats voor de productie. Uiteraard geheel volgens de richtlijnen. De rest van ons team werkt vanuit huis.

Het is een pittige tijd voor allen. We wensen iedereen dan ook veel sterkte en hopen elkaar gauw weer in goede gezondheid te kunnen zien.

Deel op social media!

NEWS:

Bart blikt terug op bijna 40 jaar Heijmerink Wagemakers

24 november 2025|

Wat begon met samen klussen in een kerkje, groeide uit tot het realiseren van complexe tentoonstellingen en belevingen voor musea en merken in binnen- en buitenland. Samenwerken met ontwerpers, klanten en ons eigen team blijft voor mij het mooiste wat er is. Elke keer weer bedenken, uitproberen, verbeteren en iets neerzetten waar mensen écht iets bij voelen, vind ik uniek.”

Recente projecten: